fbpx
OUR PROJECTS

You can check out our projects that open the doors of comfortable living in the Mediterranean.

If you want us to make a detailed presentation about our projects, you can fill out the form so that we can call you.

PROJECTS ON SALE

Seydikemer Country Villas

بمبدأ "التقدم نحو الأمام في كل مشروع"، نحن الآن نعد الأيام لتقديم مشروع جديد تمامًا لمستثمرينا في سيديكيمير. يتألف مشروع كنتري فيلاز - مشروعنا الذي سيتم بناؤه على حدائق فردية بمساحة 500 متر مربع ويحتوي على مساحة إجمالية للاستخدام 145 متر مربع 3+1 - من فيلات منفصلة ذات طابق واحد وحمام سباحة خاص، حيث يتم تكوينها من مجموعة من 10 فيلات وتبرز بقيمتها الاستثمارية.

Melisa Apartments

يقع هذا المشروع الرائع على بُعد 1 كم من المدارس وجامعة فتحية وعلى بُعد 2.5 كم من مركز التسوق. يتم بناؤه على قطعة أرض تبلغ مساحتها 756 متر مربع. يقدم المشروع مجموعة من 16 خيارًا للشقق، تتراوح مساحتها بين 65 مترًا مربعًا و 118 مترًا مربعًا، بتصاميم 1+1 و 2+1. وهذا يتيح للمستثمرين مجموعة متنوعة من الخيارات وعدم القيود على معيار واحد.

City Blue Apartments

Sind Sie bereit, Ihren Platz in einem neuen Projekt einzunehmen, das mit der Sicherheit von Tufanlar İnşaat aufsteigt? Sie werden eine profitable und vorteilhafte Erfahrung machen können, indem Sie in City Blue investieren, ein einzigartiges Projekt, das sich ganz in der Nähe von Fethiye Çalış Strand befindet. Sie sollten nicht vergessen, dass dieses Projekt, das in jeder Hinsicht Perfektion bietet, Ihnen besondere Möglichkeiten eröffnet. Wenn Sie bereit sind, lassen Sie uns einen Blick auf die Details des Projekts werfen!

Hayat
Apartments

A perfect investment is possible with Hayat Project, one of the most special projects of Tufan Properties!
COMPLETED PROJECTS

Uptown Apartments

Taşyaka bölgesinde inşa edilen bu proje toplam 1357 m2 kullanım alanına sahip olması sayesinde etkileyici olmayı başarıyor. Proje içerisinde bulunan dairelerin büyüklüğü 57 m2 ile 147 m2 arasında değişkenlik gösteriyor. Üstelik daireler 1+1 ve 2+1 gibi seçeneklerle yatırımcıların beklentilerine cevap vermeyi bekliyor.

Knight Houses

Deniz manzarası ile şehrin hâkim noktalarından bir tanesinde yer alan Tufan Knight Houses sıra dışı bir apartman dairesine sahip olmanıza olanak tanıyor. 1070 m2 alan üzerine kurulu projede ihtiyaca cevap verecek farklı daire tipleri bulunuyor. Bu da yatırımcıların tek bir standarda bağlı kalmamaları noktasında hayli değerli.

Pınara Residence

Yatırımcılarını önemseyen bir bakış açısıyla hazırlanmış projede 66 m2, 76 m2 ve 118 m2 olmak üzere 3 farklı daire tipi mevcut. Bunun yanında teras ve balkonlar da daire büyüklüklerine bağlı olarak değişken özellikler gösteriyor. Ortak alanlara bakıldığında yetişkinlere ayrılan 144 m2 büyüklüğünde bir havuz ve 20 m2 büyüklüğünde bir çocuk havuzu mevcut. 

Odyssey Residence

Ege Bölgesi’nin en özel noktalarından bir tanesinde yükselen Odyssey Residence, 29 adet süit ile yatırımcıların ihtiyacını karşılıyor. Projede bulunan her bir nokta lüks ve konfor dikkate alınarak tasarlandığından burada konaklamak isteyenler için ciddi fırsatlar sunuyor. Bir butik otel olarak tasarlanan yapı yatırımcıların yüksek oranda kârlılık elde edebilecekleri projeler arasında yer alıyor. 

Ocean Beach Club

Çalış Plajı’ndan yaklaşık 200 metre uzaklıkta bulunan bu proje farklı seçeneklerle yatırımcıların ihtiyaçlarına hitap ediyor. Özellikle de iç mekânı farklı olan projeleri tercih etmek isteyenler için farkını hissettiren projede yatırım yaparken kaliteyi ön planda tutmanızı sağlayacak bir hassasiyet mevcut. 1, 2 ve 3 yatak odalı şekilde tasarlanan çözümlerden hangisini talep ediyorsanız satın alabilmeniz mümkün. Üstelik yapısal anlamda ortaya çıkan kusursuzluk kullanılan malzeme kalitesiyle de kendini hissettirmektedir.

Likya Garden

Taşyaka’nın kalbinde yer alan proje size adeta bir tatil köyünde olduğunuz hissini verecek. Üstelik projenin 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi farklı alternatifler sunması ihtiyaçlarınıza uygun seçim yapmanızı da kolaylaştıracak. 7357 m2 toplam kullanım alanı bulunan projede 96 daire ile yatırımcıların kârlı alternatiflerden faydalanması arzu ediliyor.

Hisar Villas

433 m2 ve 371 m2 olmak üzere kullanım alanı oldukça geniş 2 villanın toplam iç mekânı 191 m2. Villaların iç mekânları aynı olsa da dışarıda kullanım alanlarının farklı olması çoğu yatırımcı açısından özel bir çözüm oluyor. Nitekim bu projede amaç farklı ihtiyaçlara en iyi şekilde cevap vermek. Siz de bu konuda beklentilerinize uygun yaklaşımlarla kaliteden yana tercih kullanabileceğinizi unutmamalısınız.

Çalış City Apartments

20 farklı modern apartman dairesi ile yatırımcılar için göz kamaştıracak bir seçim mümkün. Özel olarak tasarlanan mimarisi ve yaşama dokunacak özellikleri sayesinde bu projeyle Fethiye’nin büyün güzelliklerine komşu olabileceksiniz. Şehrin adeta kalbinde bulunan bu harika noktadan deniz kenarına yürümek sadece 5 dakika! Üstelik pek çok market, resoran ve mağazaya ulaşmak içinse 2 dakikalık yürüyüş yeterli oluyor.

Corner Villas

550 m2, 410 m2 ve 440 m2 kullanım alanına sahip 3 farklı villa için toplam iç mekân 153 m2 olarak planlandı. Bu da villalar arasında iç mekân farklılığının olmadığını ancak dış alanda çeşitliliğin olduğunu gösterir. 16 m2 büyüklüğündeki teras/balkon ile yaz aylarının keyfini çıkarabilirken 28 m2 özel havuzda sevdiklerinizle zaman geçirmek mümkün. Tüm bunlara ek olarak ince işçilikle gerçekleşen inşa süreci ve kullanılan malzemelerin çok yüksek standartlarda olması projenin ne denli kaliteli olduğunu kanıtlıyor.

City Center Apartments

Fethiye bölgesinde Tufanlar İnşaat kalitesi ile tasarlanan bu projenin toplam kullanım alanı 930 m2. İki blok şeklinde tasarlanan projede A ve B bloklarda toplam 20 adet daire var. 57 m2 ile 145 m2 arasında büyüklüğe sahip bu daireler farklı beklentilere cevap veriyor. Konfor, kalite ve ihtiyaç odaklılık bağlamında çok özel bu projede çevreci yaklaşımlar da dikkate değer.

Begonvil
Apartments

Begonvile site is one of the most successful realestate projects in fethiye. İt attracts and combines the most valuable features for property investments which are the location and quality of construction. Located in a central neighborhood at the heart of Fethiye life deffrentiate this project from its peer competitors.
A pleasant life awaits you.

You will love our peacful projects in Fethiye.

Let’s find together what suits your budget and dreams from our comfortable housing projects, which have been thought through to the finest detail.

Let's call you.

Once your form has been recieved our sales team will contact you shortly.

Onay(Required)
This field is for validation purposes and should be left unchanged.