fbpx
مشاريعنا

يمكنك التحقق من مشاريعنا التي توفر لك فرصة العيش المريح على ساحل البحر الأبيض المتوسط.

إذا كنت تريد منا تقديم عرض تقديمي مفصل حول مشاريعنا ، يمكنك ملء النموذج حتى نتمكن من الاتصال بك.

 

كل المشاريع
المشاريع الحالية
المشاريع المنجزة

Seydikemer Country Villas

بمبدأ "التقدم نحو الأمام في كل مشروع"، نحن الآن نعد الأيام لتقديم مشروع جديد تمامًا لمستثمرينا في سيديكيمير. يتألف مشروع كنتري فيلاز - مشروعنا الذي سيتم بناؤه على حدائق فردية بمساحة 500 متر مربع ويحتوي على مساحة إجمالية للاستخدام 145 متر مربع 3+1 - من فيلات منفصلة ذات طابق واحد وحمام سباحة خاص، حيث يتم تكوينها من مجموعة من 10 فيلات وتبرز بقيمتها الاستثمارية.

Melisa Apartments

يقع هذا المشروع الرائع على بُعد 1 كم من المدارس وجامعة فتحية وعلى بُعد 2.5 كم من مركز التسوق. يتم بناؤه على قطعة أرض تبلغ مساحتها 756 متر مربع. يقدم المشروع مجموعة من 16 خيارًا للشقق، تتراوح مساحتها بين 65 مترًا مربعًا و 118 مترًا مربعًا، بتصاميم 1+1 و 2+1. وهذا يتيح للمستثمرين مجموعة متنوعة من الخيارات وعدم القيود على معيار واحد.

Uptown Apartments

Taşyaka bölgesinde inşa edilen bu proje toplam 1357 m2 kullanım alanına sahip olması sayesinde etkileyici olmayı başarıyor. Proje içerisinde bulunan dairelerin büyüklüğü 57 m2 ile 147 m2 arasında değişkenlik gösteriyor. Üstelik daireler 1+1 ve 2+1 gibi seçeneklerle yatırımcıların beklentilerine cevap vermeyi bekliyor.

Knight Houses

Deniz manzarası ile şehrin hâkim noktalarından bir tanesinde yer alan Tufan Knight Houses sıra dışı bir apartman dairesine sahip olmanıza olanak tanıyor. 1070 m2 alan üzerine kurulu projede ihtiyaca cevap verecek farklı daire tipleri bulunuyor. Bu da yatırımcıların tek bir standarda bağlı kalmamaları noktasında hayli değerli.

Pınara Residence

Yatırımcılarını önemseyen bir bakış açısıyla hazırlanmış projede 66 m2, 76 m2 ve 118 m2 olmak üzere 3 farklı daire tipi mevcut. Bunun yanında teras ve balkonlar da daire büyüklüklerine bağlı olarak değişken özellikler gösteriyor. Ortak alanlara bakıldığında yetişkinlere ayrılan 144 m2 büyüklüğünde bir havuz ve 20 m2 büyüklüğünde bir çocuk havuzu mevcut. 

Odyssey Residence

Ege Bölgesi’nin en özel noktalarından bir tanesinde yükselen Odyssey Residence, 29 adet süit ile yatırımcıların ihtiyacını karşılıyor. Projede bulunan her bir nokta lüks ve konfor dikkate alınarak tasarlandığından burada konaklamak isteyenler için ciddi fırsatlar sunuyor. Bir butik otel olarak tasarlanan yapı yatırımcıların yüksek oranda kârlılık elde edebilecekleri projeler arasında yer alıyor. 
حياة ممتعة في إنتظارك.

سوف تحب مشاريعنا الهادئة في فتحية.

دعونا نجد معا ما يناسب ميزانيتك وأحلامك من مشاريعنا السكنية المريحة ، والتي تم التفكير فيها بأدق التفاصيل.

دعنا نتصل بك.

بمجرد استلام النموذج الخاص بك ، سيتصل بك فريق المبيعات لدينا في أقرب وقت.

 

 

Onay(مطلوب)
هذا الحقل لأغراض التحقق ويجب تركه دون تغيير.