fbpx
image

Proje adı: Uptown Apartments

Up Town Apartments ile Fethiye’de Yaşam Bir Başka

Fethiye’nin en özel bölgelerinden bir tanesi olan Taşyaka’da size özel bir yaşam alanına sahip olmaya hazır mısınız? Konfor, kalite ve kusursuzluğu sizlere hissettirecek olan harika bir projede yer almanın ayrıcalıklarını yaşamalısınız. Tufanlar İnşaat tarafından hayata geçirilen Up Town Apartments ile siz de yatırım yapmanın ayrıcalıklarını fazlasıyla yaşayabileceksiniz. 

Tufanlar İnşaat’ın en özel projelerinden bir tanesi olarak kabul edilen bu proje sayesinde siz de yatırımda kârlılığı elde etme imkanına sahip olmaya başlayın. Farklı ihtiyaçlara cevap verecek kusursuz bir projede yer almanın avantajlarını hissetmeye başlayabilirsiniz. Şehrin en özel noktalarından birinde yer alan bu proje sayesinde siz de artık Fethiye’de yaşamanın keyfini çıkarabileceksiniz.

Her Yönüyle Kusursuz Bir Proje: Up Town Apartments

Fethiye’de zaman geçirmek isteyen bir kimse olarak yatırım yapmak ve mülk sahibi olmak sizin için verebileceğiniz en doğru kararlar arasında. Nitekim bölgede inşa edilen apartman ve villalar sadece kârlılığı değil aynı zamanda kusursuz bir yaşam alanına sahip olmayı da destekliyor. Peki, bu proje size neler vadediyor?

Taşyaka bölgesinde inşa edilen bu proje toplam 1357 m2 kullanım alanına sahip olması sayesinde etkileyici olmayı başarıyor. Proje içerisinde bulunan dairelerin büyüklüğü 57 m2 ile 147 m2 arasında değişkenlik gösteriyor. Üstelik daireler 1+1 ve 2+1 gibi seçeneklerle yatırımcıların beklentilerine cevap vermeyi bekliyor.

Toplam 16 dairenin bulunduğu Up Town Apartments’ta 3 mağaza da yatırımcılar için büyük fırsatlar sağlıyor. Şehir merkezine yakın ve Fethiye Üniversitesi’ne sadece 300 metre mesafedeki bu harika proje AVM’ye 1 km mesafede. Bu da yatırımcılar için çok büyük fırsatların gündeme gelmesine katkı sağlıyor. 

Projede kullanılan çözümler hem kaliteyi ön plana çıkarıyor hem de yatırımcılar açısından büyük fırsatları gündeme getiriyor. Up Town Apartments’ta kullanılan malzemelerin tamamı kaliteyi öne çıkarırken işçilik de projenin uzun yıllar boyunca kullanılabilmesine olanak tanıyor. Bu çerçevede Taşyaka’da yatırım yaparak kaliteye kapı aralamak şart! Sıra dışı bir noktada size özel bir yaklaşıma ulaşmak mı istiyorsunuz? O halde Tufanlar İnşaat ile beklentilerinize uygun sonuçlardan faydalanmaya başlamalısınız.

Fethiye’de Kusursuz Yatırımın Anahtarı: Tufanlar İnşaat

Fethiye; Marmaris, Göcek, Dalaman, Akyaka, Datça, Kalkan ve Kaş’ın ortasında bulunarak birçok doğal güzelliğe komşuluk ediyor. Bu yönüyle hem dikkat çekiyor hem de kusursuzluğu ön plana çıkararak ihtiyaçlara cevap veren bir yaklaşıma olanak tanıyor. Siz de Tufanlar İnşaat sayesinde en ideal yatırımı yapmak mı istiyorsunuz? O halde size sadece kaliteye ulaşmak kalacak.

Şehir merkezine çok yakın mesafede bulunması nedeniyle ilgi çekici bir çözüm olarak bilinen Up Town Apartments, Ege Bölgesi’nin bütün güzelliklerini keşfetmeye olanak sağlar. Bu doğrultuda bölgede yaşamak isteyen bütün yatırımcılar açısından Fethiye’nin Taşyaka bölgesinde yatırımlara kapı aralamanız mümkün olacak. 

Likya Yolu ve Ölüdeniz Plajı gibi çok özel bölgelere yakın olması sayesinde dikkat çeken bir nokta olarak Up Town Apartments’a yatırım yapmanız size çok şey kazandıracak. Özellikle de doğallık ve kalite ile dolu bir yaşam alanında bulunmak istiyorsanız Up Town Apartments ile kusursuzluğa ulaşmak tam size göre bir seçenek olacak.

Türkiye’de yatırım fırsatlarıyla avantajları yakalamak isteyen hemen herkes için döviz hareketliliği önemli bir husus oluyor. Yabancı yatırımcıların Türkiye’de bulunmak istediklerinde Ege Bölgesi’nin güzelliklerini keşfetmeleri kadar fiyat ayrıcalıklarını da kullanmaları mümkün. Bu doğrultuda siz de Tufanlar İnşaat ayrıcalıklarını tercih ederek Taşyaka bölgesinin en özel projelerinden birinde bulunmak istemez misiniz?