fbpx
image

Proje adı: Likya Garden

Fethiye’nin Kalbi Likya Garden’da Atıyor!

Fethiye’nin en ilgi çekici projelerinden biri olan Likya Garden ile kusursuz bir yatırımın kapılarını aralayın!

Fethiye, son yılların en çok yatırımcı çeken alanlarından biri olurken bölgede yükselen projelerin bu konuda çok büyük bir rolü olduğundan söz etmek gerekir. Tufanlar İnşaat olarak kalite ve kusursuzluğu sizlerle buluştururken ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verecek projelerin de yükselmesine büyük önem veriyoruz. Likya Garden bu konuda kusursuz bir alternatif olarak bölgeye değer katan alternatiflerden sadece bir tanesi!

Likya Garden, bölgenin yeni gözde mekânı Taşyaka’da kusursuzluğu elde etmenizi sağlayacak enfes bir proje. Farklı ihtiyaçlara yönelik çözümler sunması kadar projenin her detayıyla ince düşünülmüş olması da değerli. Siz de ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verecek bir alternatif için seçim yapmaya hazır mısınız? O zaman yeni ve gözde bir projenin dikkat çeken özelliklerine yakından göz atın!

Farklı İhtiyaçlara Cevap Veren Proje

Kusursuzluğu yakalamanızı amaçlayan bir yaklaşımla harekete geçmek mi istiyorsunuz? Likya Garden ile size özel bir çözüm için yapmanız gerekenler oldukça basit! İhtiyaçlarınıza cevap verecek ve kalite odaklı bir yaklaşıma kapı aralamanızı sağlayacak olan seçenekleri değerlendirin. Tufanlar İnşaat olarak kusursuzluğu sizlerle buluşturduğumuz projemizde neler yok ki?

Taşyaka’nın kalbinde yer alan proje size adeta bir tatil köyünde olduğunuz hissini verecek. Üstelik projenin 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi farklı alternatifler sunması ihtiyaçlarınıza uygun seçim yapmanızı da kolaylaştıracak. 7357 m2 toplam kullanım alanı bulunan projede 96 daire ile yatırımcıların kârlı alternatiflerden faydalanması arzu ediliyor.

Otel konforunu kendinize ait bir mülkte yaşamanız adına dikkatleri üzerine çeken bu projede yer almak sizin için oldukça heyecan verici olacak! Deprem yönetmeliğine uygun, mimari anlamda kusursuz ve çocuk yüzme havuzu, bahçesi ve güvenlik çözümleriyle yatırım yapmaya değer bir proje olmayı başarıyor. Konforu her anlamda hissettirecek olan projede siz de yerinizi alarak kusursuzluğu yakalayın!

Likya Garden Konumuyla Dikkat Çekiyor

Likya Garden, bölgenin en ilgi çekici yatırımlık projelerinden biri olurken pek çok yatırımcı için kârlılığın da anahtarı. Ancak projeyi değerli kılan en önemli özelliği konumu!

Marmaris, Göcek, Dalaman, Akyaka, Datça, Kalkan ve Kaş’ın tam ortasında bulunan bir noktada yükselen proje yerli ve yabancı yatırımcılar için başarılı bir alternatif oluyor. Likya Yolu, Ölüdeniz ve Babadağ gibi cazibe merkezlerinin yanı başında yükselen Likya Garden; şehre sadece 3 km uzaklıkta doğallığı hissedeceğiniz bir yerde. Ölüdeniz’e yaklaşık 8 km uzaklıkta bulunması da projeyi özel kılan alternatiflerden sadece bir tanesi.

Konforu her anlamda hissettiren Likya Garden ile bir yatırımcı olarak kazançlı çıkmanın ayrıcalıklarından faydalanmaya başlayabilirsiniz. Yerli ve yabancı yatırımcılar açısından her ihtiyaca uygun bu projede siz de beklentilerinize göre hareket edebileceksiniz.

Herkes için Kazanç Likya Garden ile Mümkün

Fethiye’nin son dönemde ilgi çekici bir yatırım merkezi olması yatırımcıların burada yükselen projeleri önemsemesini sağlıyor. Tufanlar İnşaat olarak mimari değeri yüksek projelere imza atarken kazançlı seçenekleri de yatırımcılara sunuyoruz. Döviz kurundaki hareketlenme ile yatırımcıların daha uygun bir seçenekle satın alabileceği gayrimenkul fırsatları yabancılar için T.C. vatandaşlığı fırsatlarını da getiriyor.

Satın aldığınız gayrimenkulün sadece konfor ve kalite sunmayacağını aynı zamanda kira getirisi ve kısa zamanda kârlılık sağlayacağını bilmelisiniz. Mimari açıdan özenle tasarlanmış bir projede yer almanın ayrıcalıklarını daima yaşayabileceksiniz. Siz de Fethiye’nin yükselen değeri olan Likya Garden’da yerinizi alarak Tufanlar İnşaat kalitesini yaşayın!