fbpx
image

Cordonn Residence

Tufanlar İnşaat ile Fethiyenin En Özel Projesinde Yer Alın!

Fethiyenin doğal güzelliklerini ve ilgi çekici noktalarını keşfetmekten öte bir seçeneğe ne dersiniz? Konfor, lüks, kalite ve ince işçilik ile tanımlanabilecek olan Cordon Residence ile hayallerinizi süsleyen yatırıma kapı aralayabileceksiniz. Denize sadece 200 metre mesafede bu kusursuz projeyle satın aldığınız gayrimenkulde ideal seçimi yaptığınızı anlayacaksınız!

Fethiyenin kalbinde yer alan bir proje olarak yükselen Cordon Residence harika bir yaşam alanı olma özelliğiyle dikkatleri çekmeyi başarıyor. Yerli ve yabancı pek çok yatırımcı için bir fırsat olarak değerlendirilen bu projenin Tufanlar İnşaat güvencesiyle yükseliyor olması da bir başka ayrıcalık! Her detayıyla yatırımcıların konforu düşünülerek hazırlanan projede çevredeki cazibe merkezlerinin de ayrıcalıklarını elde edebileceksiniz.

Devasa Bir Proje ile Tercihiniz Doğru Yatırım Olsun

Cordon Residence, lüks bir mimari yaklaşımla hazırlanan ve Fethiyeye değer katacak bir proje olarak dikkatleri çeken alternatiflerden biri. Tufan İnşaat olarak oldukça değer verdiğimiz bu projede bütün hedefimiz yatırımcıların memnuniyet duyacağı gayrimenkuller arasından harika bir seçim yapmak. 

Ege ve Akdenizin buluştuğu noktada adeta bir şaheser olarak yükselecek olan Cordon Residence toplam 60 daire ve 20 dükkân seçeneği ile ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap veriyor. 1+0 ofis seçeneği ile tasarlanan dairelerin yanı sıra 1+1, 2+1 ve 4+1 gibi farklı büyüklüklerde pek çok daire alternatifinden birini tercih edebilirsiniz. Aralık 2022de tamamlanması planlanan bu proje yatırımcılar için kısa sürede konforlu yaşama adım atmayı sağlıyor.

Fethiyenin sahil tarafında bir cazibe merkezi yaratmayı arzu eden Cordon Residence; çevresindeki market, okul, restoran, cafe ve hastane gibi mekânlarla yatırımcıların her şeyi bir arada bulmalarına da olanak tanıyor. Yüksek standartlara sahip bir proje olması sayesinde her detayıyla ince düşünülmüş bir alternatif!

Fethiyede Yatırımlarınızla Kusursuz Bir Noktada Yaşama Başlayın

Fethiyenin en başarılı projelerinden bir tanesi olmaya aday Cordon Residence, konumu sayesinde pek çok yatırımcının ilgi odağı olmayı başarıyor. Fethiyenin merkezinde bulunan proje şehir içerisinde oldukça ulaşılabilir konumunun yanı sıra Marmaris, Göcek, Dalaman, Akyaka, Datça, Kalkan ve Kaş’ın tam ortasında kalan bir bölgede bulunuyor. Deniz manzarasına karşı yükselen bu projeden Dalaman Havalimanı sadece 57 km uzaklıkta! Bu yönüyle Cordon Residenceta bir yazlık satın almak isteyenler için ulaşım oldukça basit ve konforlu.

Fethiyenin kent yerleşiminde çok özel bir yeri olan Cordon Residence’ın doğal güzelliklere yakınlığı da dikkatleri çekmeyi başarıyor. Her yıl milyonlarca insan tarafından keşfedilmeyi bekleyen Likya Yolu, Ölüdeniz Plajı ve Babadağ’ı bu projede yatırım yaparak keşfetmek bir başka. Güzelliklerle çevrili bir projede dilediğiniz zaman teleferiği kullanarak Babadağ’a çıkabilecek ve boş zamanlarınızı altın sarısı kumlarıyla dikkat çeken Ölüdeniz Plajı’nda geçireceksiniz.

Kazançlı Bir Yatırım İmkânı

Fethiyenin en görkemli projelerinden birinde yatırım yapmak sadece değeri artan bir gayrimenkule sahip olmanızı sağlamayacak. Aynı zamanda yüksek kira getirisi ve kazanç fırsatı sunan bir gayrimenkule sahip olmanıza da kapı aralayacak. Yıl boyunca turizmin kalbinin attığı noktalardan biri olan Fethiyede siz de kazançlı yatırımlara kapı aralamalısınız.

Sevdiklerinizle birlikte Fethiyede yepyeni bir yaşama sahip olmak adına yatırım yapmanın tam zamanı! Cordon Residence ve Tufan İnşaat ayrıcalıklarıyla Fethiye sizi kucaklamayı bekliyor.