fbpx
image

Proje adı: Pınara Residence

Pınara Residence ile Dikkat Çeken Bir Çözüm

Fethiye’nin en ilgi çekici bölgelerinden bir tanesine yatırım yapmak mı istiyorsunuz? Tufan Pınara Residence ile bu arzunuza olumlu bir şekilde cevap verebilir ve kaliteyi fazlasıyla hissedebileceğinizi unutmamalısınız. İhtiyaca özel bir proje olan Pınara Residence, Tufanlar İnşaat güvencesiyle kalite ve kusursuzluğu vadediyor. Size sadece yatırım konusunda nihai kararı vermek kalıyor.

Türkiye’nin tatil merkezlerinden bir tanesinde konumlanan proje sadece lokasyon değil mimari anlamda sahip olduğu özellikleriyle dikkat çekmeyi başarıyor. Kalite odaklı bir çözüm sunarken çevre ve insanı merkeze alan bu projede yer almak bütün yatırımcılar için avantaja dönüşüyor. Siz de kusursuz bir fırsatı kârlı yatırıma dönüştürmek adına Tufanlar İnşaat güvencesini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Pınara Residence ile Sizi Neler Bekliyor?

Hisarönü bölgesinin en dikkat çekici projelerinden bir tanesi olan Pınara Residence 34 farklı daireye yatırımı mümkün kılıyor. Projede yer almak isteyen yatırımcıların ihtiyaçlarına uygun bir şekilde alternatifler sunan projede toplam kullanım alanının 3312 m2 olması devasa çözümleri de beraberinde getiriyor. Özellikle de ortak kullanım alanlarına ayrılan kısımların çok fazla olması sosyal alanların avantajlarını ön plana çıkarıyor.

Yatırımcılarını önemseyen bir bakış açısıyla hazırlanmış projede 66 m2, 76 m2 ve 118 m2 olmak üzere 3 farklı daire tipi mevcut. Bunun yanında teras ve balkonlar da daire büyüklüklerine bağlı olarak değişken özellikler gösteriyor. Ortak alanlara bakıldığında yetişkinlere ayrılan 144 m2 büyüklüğünde bir havuz ve 20 m2 büyüklüğünde bir çocuk havuzu mevcut. 

Yaşam alanının en dikkat çeken yanlarından biriyse projenin yapımında kullanılan malzemelerin yüksek standartlarda olması. Her bir malzemenin titizlikle seçilmiş olması projenin kalitesini arttırırken 24 saat boyunca güvenlik kamerası ile kontrolün sağlanması da önemli bir detay. Yatırımcıların bütün ihtiyaçlarına cevap verecek seçeneklerin mevcudiyeti Pınara Residence konusunda tercihi ön plana çıkarıyor. Üstelik bu projenin kalitesi de pek çok yönden ayrıcalıklara dikkat çekiyor.

Konumu itibarıyla pek çok cazibe merkezine 1 dakikalık yürüme mesafesinde olan projede yer alan hemen her yatırımcı kârlılığı zirvede yaşıyor. Siz de bu konuda tercihinizi yaparak çok kârlı bir yatırımdan faydalanmak istemez misiniz?

Fethiye’de Yatırım Fırsatlarını Yakalayın!

Fethiye; Marmaris, Göcek, Dalaman, Akyaka, Datça, Kalkan ve Kaş’ın ortasında bulunarak birçok doğal güzelliğe komşuluk ediyor. Bölgenin pek çok merkeze çok yakın olması yatırımcıların da ilgisini çekmeyi başarıyor. Hem Türk hem de yabancı yatırımcıları oldukça tatmin eden bu detayı siz de bir yatırımcı olarak değerlendirmek istiyor musunuz? 

Pınara Residence, kaliteli bir deneyim yaşamak adına dikkat çeken projeler arasında kabul edilirken projenin en ideal yanlarından bir tanesi Ölüdeniz, Likya Yolu, Kelebekler Vadisi, Babadağ ve daha pek çok güzelliğin yanı başında olması. Doğallığı ve konforu hissettirirken turistik noktalara da yakın olmak bu projede yer alanlar için oldukça ayrıcalıklı sonuçlara kapı aralıyor. Siz de bu konuda üzerinize düşeni maksimum manada yapmaya hazır mısınız?

Türkiye’nin gün geçtikçe bir yatırım merkezine dönüşmesi gün geçtikçe artan sayıda insanın Tufanlar İnşaat tarafından tercih edilen projelere yatırım yapmasını sağlar. Bu da aslında Pınara Residence konusunda kaliteyi ön plana çıkaran başlıca detaylardan biridir. Döviz kurlarındaki hareketlilik neticesinde görülen yatırımcı patlaması Türk vatandaşlığı fırsatlarıyla da zirve yapar. Bu çerçevede amaç tamamen yatırımcıların ihtiyaçlarının karşılanması olur.

Siz de bir yatırımcı olarak Pınara Residence tercihinde bulunacaksanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Projeye dair bütün soru işaretlerinize cevap verebileceksiniz.