fbpx
image

Proje adı: Ocean Beach Club

Çalış Plajı’nın Yanı Başında Yükselen Kusursuzluk: Ocean Beach Club

Türkiye’de en dikkat çeken turistik noktalardan bir tanesi olan Çalış Plajı’nın hemen yanında bir projeye yatırım yaparak kârlılığı yakalamak istemez misiniz? O halde Tufanlar İnşaat tarafından planlanan Ocean Beach Club ile size özel bir yatırıma kapı aralayabileceksiniz. Her yönüyle dikkatleri çeken bu proje standartların ötesinde bir çözüm olarak yatırımcıların dikkatini çekmeyi başarıyor.

Tufanlar İnşaat olarak tasarladığımız her projede kalite ve kusursuzluğu önemseyerek sizlerin beklentilerine cevap vermeyi oldukça önemsiyoruz. Bu doğrultuda kaliteli bir projeye hayat vermeyi hedefleyen Tufanlar İnşaat her projesinde benzer anlayışla hareket eder. Siz de yatırım yapmayı arzu ettiğiniz projede kullanışlı, üst standartlarda ve farkını hissettiren seçeneklere sahip olmak ister misiniz?

Ocean Beach Club ile Yaşama Dokunun

Standartların üzerinde bir proje olarak kabul edilebilecek olan Ocean Beach Club sadece görselliği ile değil mimari özellikleri sayesinde de pek çok yatırımcının dikkatini çekiyor. İyi düşünülmüş bir mimari yapıya sahip olan bu projenin her noktasında güven, konfor ve yüksek standartları yakalamak mümkün. Bir yatırımcı için gayrimenkul projesinde olması gereken bütün özellikler Ocean Club Beach’te bir araya geliyor. 

Çalış Plajı’ndan yaklaşık 200 metre uzaklıkta bulunan bu proje farklı seçeneklerle yatırımcıların ihtiyaçlarına hitap ediyor. Özellikle de iç mekânı farklı olan projeleri tercih etmek isteyenler için farkını hissettiren projede yatırım yaparken kaliteyi ön planda tutmanızı sağlayacak bir hassasiyet mevcut. 1, 2 ve 3 yatak odalı şekilde tasarlanan çözümlerden hangisini talep ediyorsanız satın alabilmeniz mümkün. Üstelik yapısal anlamda ortaya çıkan kusursuzluk kullanılan malzeme kalitesiyle de kendini hissettirmektedir.

Proje içerisinde yatırımcılara sunulan klima, BBQ ve yüksek kaliteli ürünler gibi pek çok detayı siz de kusursuz bir şekilde kullanma imkânına sahip olabileceksiniz. Özellikle de standartlarıyla fark yaratan bir yatırım tercihinde bulunmak istediğinizde Ocean Beach Club her yönüyle dikkate değer. Siz de ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayacak ve kaliteyi hissetmenizi sağlayacak bir seçenekten faydalanmaya hazır olmalısınız. Bütün yönleriyle başarılı bir projede yer almak tam size göre çözümler getirecek!

Türkiye’de Yatırıma Tufanlar İnşaat ile Kapı Aralayın

Yatırımlarınızı yaparken kaliteyi ön planda tutmanın ayrıcalıklarına sahip olmak mı istiyorsunuz? O halde dikkat etmeniz gereken en önemli husus yatırım yaptığınız bölgenin özellikleri. Peki, Fethiye’de sizi bekleyenler neler? Hazırsanız bütün detaylara daha yakından bir göz atmaya başlayalım!

Fethiye; Marmaris, Göcek, Dalaman, Akyaka, Datça, Kalkan ve Kaş’ın ortasında bulunarak birçok doğal güzelliğe komşuluk ediyor. Bölgenin bu özellikleri yatırımcı sayısında ciddi bir artış yaşanmasını sağlarken yatırımcı konusunda sorunsuz bir sürece de işaret ediyor. Özellikle de kaliteli bir hizmet anlayışına olanak sağlamayı arzu eden Tufanlar İnşaat sayesinde bölgede yatırım da kusursuzlaşıyor.

Ocean Beach Club’ın Likya Yolu, Ölüdeniz, Babadağ ve Kelebekler Vadisi gibi pek çok güzelliğin yanı başında bulunması ihtiyaçlara cevap vermeyi başarıyor. Üstelik kaliteli yatırımların da ön plana çıkması adına Tufanlar İnşaat ayrıcalıklarıyla ciddi boyutlara ulaşıyor. Siz de yatırım yaparken ayrıcalıklarla dolu bir seçeneğe ulaşmak mı istiyorsunuz? Birbirinden özel seçenekleri değerlendirmeye başlamalısınız!

Türkiye’nin yabancı yatırımcılar açısından hem kârlı hem de çeşitli fırsatları barındırıyor olması ayrıcalıklı. Bu yönüyle Türkiye’nin döviz hareketliliği nedeniyle dikkat çekmesi yatırımcıların Türkiye’ye ilgisini arttırıyor. Uygun fiyata, kaliteli projelerle ve ihtiyacınıza cevap verecek şekilde yatırım yapmak sizin için de çok ciddi avantajlar sağlamaya olanak tanıyor. Size özel seçeneklere ulaşmak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz.