fbpx
image

Proje adı: Hisar Villas

Hisarönü’nde Tufan Hisar Villas ile Yatırım Fırsatları

Hisarönü bölgesinin en kaliteli yatırım seçeneklerinden birini mi arıyorsunuz? Tufan Hisar Villas ile beklentilerinize cevap verecek çözümlere bir göz atmalısınız. Hem kaliteli işçilik hem de profesyonel tasarım anlayışıyla bu projede yer almak sizin adınıza oldukça avantajlı bir çözüme imkân tanıyacak.

Hisarönü, Fethiye’nin en dikkat çeken noktalarından biri olurken kaliteli deneyim yaşayabileceğiniz yerler arasında. Doğallık ve modern yaşamı bir araya getiren bu bölge pek çok projenin yükseldiği nokta olmayı da başarıyor. Özellikle de yeni yatırımcılar için adeta bir nefes alma noktası oluyor. Siz de Fethiye’nin yükselen değeri olan Hisarönü’nde size özel bir projede yer almak adına hemen alternatifleri değerlendirmeye başlayabilirsiniz. 

Tufan Villas ile Özel Bir Projenin Yatırımcısı Olun!

Tufanlar İnşaat, Fethiye’de en çok yatırım çeken projeleri ortaya koyarken sadece kârlılık sunmuyor. Aynı zamanda yaşama dokunacak ve konforu hissettirecek seçeneklere de olanak sağlıyor. Bu çerçevede projenin en özel yanlarından bir tanesi 2 özel villa ile yatırımcıların ihtiyacına cevap verilmesi. Özellikle de villa satın almak isteyen bir yatırımcıysanız bu konuda sıra dışı alternatiflerin sizleri beklediğini bilmelisiniz.

433 m2 ve 371 m2 olmak üzere kullanım alanı oldukça geniş 2 villanın toplam iç mekânı 191 m2. Villaların iç mekânları aynı olsa da dışarıda kullanım alanlarının farklı olması çoğu yatırımcı açısından özel bir çözüm oluyor. Nitekim bu projede amaç farklı ihtiyaçlara en iyi şekilde cevap vermek. Siz de bu konuda beklentilerinize uygun yaklaşımlarla kaliteden yana tercih kullanabileceğinizi unutmamalısınız.

29 m2 ve 32 m2 büyüklüklerinde özel havuzları olan bu villaların en dikkat çeken yanı doğallıkla iç içe olmaları. Buna ek olarak konumları da oldukça özel olan villaların Türkiye’nin en değerli noktalarından birinde bulunduğunu da ifade etmekte fayda var. Tufanlar İnşaat tarafından villa konumu seçilirken gösterilen hassasiyet sizin için de bir fırsat oluyor. Bu sayede yatırımlarınızı yapmak hem kârlı hem de modern yaşama uygun bir hal alıyor.

Şehir merkezine 500 metre, hastaneye 800 metre ve mağazalara 250 metre uzaklıktaki bu çok değerli projede siz de kusursuz bir seçimden faydalanmak mı istiyorsunuz? O halde yapmanız gereken sadece kaliteli odaklı bir karar almak!

Şehrin Kalbinde Bir Yatırımla Kârlı Çıkın!

Tufan Hisar Villas tercihinde bulunduğunuzda Fethiye’nin en özel noktalarından birinde yaşam sizi bekliyor olacak. Çünkü bu bölge sadece doğal güzellikleriyle değil iç içe geçmiş yapısıyla da dikkatleri çekiyor. Fethiye; Marmaris, Göcek, Dalaman, Akyaka, Datça, Kalkan ve Kaş’ın ortasında bulunarak birçok doğal güzelliğe komşuluk ediyor. Bu nedenle de Fethiye’de olmak diğer pek çok cazibe merkezine yakınlığı da sağlıyor.

Tatil dendiğinde akla gelen ilk seçeneklerden olan Fethiye’de yatırım yaparken aynı zamanda kârlılığı da yakalamanın fırsatına sahip olabileceksiniz. Bu yönüyle Ege’de kusursuz bir yaşam arzusunda olanlar için Tufan Hisar Villas vazgeçilmez projelerden bir tanesi. Likya Yolu, Ölüdeniz, Babadağ ve Kelebekler Vadisi’nin yanı başında bulunmak sizin için kusursuzluğu sağlayacak! 

Fethiye’nin bir cazibe merkezi olması kadar Türkiye’nin yatırım konusunda sağladığı fırsatlar da çok özel. Bu nedenle de yapmanız gereken sadece yatırım esnasında sizi bekleyen ayrıcalıkların neler olacağına daha yakından bir göz atmak! Yabancı yatırımcıların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığı elde etme hakkı kazanması bir yana fiyatlar da oldukça etkileyici. Bu nedenle de Türkiye’de yatırım yapmanın çok özel olacağını unutmamak gerekir. Siz de Tufan Hisar Villas ile bütün ayrıcalıkları yakalamak ister misiniz?