fbpx
image

Proje adı: Knight Houses

Tufan Knight Houses ile Taşyaka’da Huzuru Yakalayın!

Fethiye’nin son dönemde en çok dikkat çeken bölgesi Taşyaka’da kaliteli bir yatırıma ne dersiniz? Tufan Knight Houses ile sadece yatırım fırsatlarını değerlendirmekle kalmayacak aynı zamanda size özel bir yaşam alanı da oluşturabileceksiniz. Tufanlar İnşaat ayrıcalıklarıyla sizi bekleyen kusursuzluğa ulaşmanın şimdi tam zamanı!

Taşyaka, doğallığın modern yaşam ile buluştuğu bir nokta olarak pek çok yatırımcı için fırsatlar yaratmaya devam ediyor. Bu yönüyle her geçen gün farklı bir projeye ev sahipliği yapan bölgede size özel çözümlerin keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. Her anlamda beklentilerinize cevap verecek olan Tufan Knight Houses ile sizi nelerin beklediğini merak ediyor musunuz? O halde kaliteye kapı aralamanın tam zamanı!

Knight Houses ile Tam Size Göre Bir Yatırım!

Deniz manzarası ile şehrin hâkim noktalarından bir tanesinde yer alan Tufan Knight Houses sıra dışı bir apartman dairesine sahip olmanıza olanak tanıyor. 1070 m2 alan üzerine kurulu projede ihtiyaca cevap verecek farklı daire tipleri bulunuyor. Bu da yatırımcıların tek bir standarda bağlı kalmamaları noktasında hayli değerli.

Şehir merkezine çok yakın bir noktada inşa edilen projenin malzeme kalitesi ve ince işçiliği de oldukça dikkat çekici. Bu yönüyle projede yer almak isteyen herkesin mutlaka ayrıcalıklara bir göz atmasını öneriyoruz. Tufanlar İnşaat olarak her projemizde kalite ve kusursuzluğu sizlere sunuyoruz.

Güneş panelleri, yalıtım çözümleri ve daha pek çok alternatifi sayesinde dikkatleri çeken Knight Houses, çevreci bir proje olması sayesinde dikkatleri çekiyor. Bu yönüyle de kaliteden taviz vermeyen bir seçenek olarak bu projeye yatırım yapmak ön plana çıkıyor. İnşasında kullanılan her detayın projeye artı değer getirdiği düşünüldüğünde sizin için bu projeye yatırım yapmak çok çok avantajlı.

Çevresinde bulunan dinlenme alanları, mağazalar ve diğer bütün merkezler neden bu projeye yatırım yapmanız gerektiğini açıkça kanıtlıyor. Siz de her anlamda beklentilerinizi karşılayan ve kârlılığı da elde etmenizi sağlayacak bir projede yer almak istemez misiniz? O halde kalite ve çok daha fazlası için hemen seçiminizi yapın!

Türkiye’de Yatırım Ayrıcalığı

Fethiye, Türkiye’de yatırım konusunda en ideal mekânlardan biri olurken yatırımcılar açısından kârlılığı da sağlar. Bu yönüyle bölgede yükselen her proje hem fırsat hem de avantaj getirir. Tufanlar İnşaat olarak her projemizde benzer bir yaklaşımla hareket ederken her projemizde kârlılığı daha üst seviyelere taşıyoruz. Bu kapsamda Tufanlar İnşaat ile yatırımlarına yön verenlerin kazancını arttırmasına olanak tanıyoruz.

Fethiye; Marmaris, Göcek, Dalaman, Akyaka, Datça, Kalkan ve Kaş’ın ortasında bulunarak birçok doğal güzelliğe komşuluk ediyor. Bu yönüyle bölgede yer almak isteyen her yatırımcı için cazibe merkezlerine yakınlık en dikkat çeken konu oluyor. Bölgede hem tatil yapmak hem de bir mülke sahip olmak pek çok yatırımcının en büyük beklentisi. Bu nedenle de avantajlı seçeneklerden faydalanarak siz de harekete geçebilirsiniz.

Türkiye’nin bir yatırımlar ülkesine dönüşmesi son dönemde pek çok yabacının Türkiye’yi tercih etmesini sağladı. Bu noktada hem döviz hareketliliğinin ciddi seviyede olması hem de yabancı yatırımcılar açısından Türk vatandaşlığı fırsatları önem kazanıyor. Tüm bu ayrıcalıkları düşünüldüğünde Tufan Knight Houses ihtiyaca en iyi şekilde cevap verecek alternatiflerden bir tanesi olmayı başarıyor. 

Siz de yatırımlarınızı yaparken hem maddi anlamda kârlı çıkmak hem de yepyeni bir yaşam alanına olanak tanımak için harekete geçin. Bu çerçevede yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçerek bilgi almak!