fbpx
image

Proje adı: City Center Apartments

Fethiye’nin En İdeal Yaşam Alanı: City Center Apartments

Fethiye’de size özel bir yaşam alanına sahip olmak istemez misiniz? Kalite, konfor ve çok daha fazlasını sizlerle buluşturacak olan bu projede sadece standart bir apartman dairesine sahip olmayacaksınız. Aynı zamanda konforu fazlasıyla hissedebileceğiniz alanlara da sahip olabileceksiniz. O halde City Center Apartments ile konfora bir adım daha yaklaşmanın heyecanına ulaşın!

Tasarımı ve malzeme standartları sayesinde bölgenin en iyilerinden bir tanesi olan City Center Apartments sadece bir yaşam alanı sunmuyor. Aynı zamanda Ölüdeniz’in yanı başında tatil fırsatlarını da yakalayabileceğiniz alternatiflerden biri oluyor. Doğa ile iç içe ve işlevsel anlamda pek çok özelliğe sahip apartman daireleri sayesinde siz de ihtiyacınız olan kusursuz yaşama ulaşabilirsiniz. Ege Bölgesi’nin bütün güzelliklerini bir arada barındıran City Center Apartments bir hayalin gerçeğe dönüşmesini de sağlıyor.

Fethiye bölgesinde Tufanlar İnşaat kalitesi ile tasarlanan bu projenin toplam kullanım alanı 930 m2. İki blok şeklinde tasarlanan projede A ve B bloklarda toplam 20 adet daire var. 57 m2 ile 145 m2 arasında büyüklüğe sahip bu daireler farklı beklentilere cevap veriyor. Konfor, kalite ve ihtiyaç odaklılık bağlamında çok özel bu projede çevreci yaklaşımlar da dikkate değer.

Kusursuz Tasarım ve Kaliteli Yaşam

Yatırımcıların beklentilerine cevap verirken kalite ve kullanışlılığı da sağlayan Tufanlar İnşaat, City Center Apartments projesinde oldukça titizdir. Bu bağlamda kullanılan güneş panelleri ile sıcak su ihtiyacı karşılanırken, çelik kapı, ısıtma sistemleri, ısı yalıtımı ve daha pek çok detay konforu ön plana çıkaracak detaylardan sadece birkaçı.

2018 yılında tamamlanan ve yatırımcıların beklentilerine cevap veren bu proje Fethiye’nin en önemli noktalarından bir tanesinde yer alıyor. Bu noktada projeye yatırım yapmak isteyen yatırımcı sayısı artsa da fırsatlar sınırlı. Projeyi özel kılan en önemli yanı farklı ihtiyaçlara cevap verecek bir yapısının olması. Özellikle de çok küçük ya da büyük daire arzu edenler için kaliteli bir yatırıma kapı aralamak City Center Apartments ile mümkün.

Ortak kullanım alanları ve yatırımcıların ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap veren özellikleri sayesinde bu projede yer almak sizin için de çok özel olacak. O halde vakit kaybetmeden size özel bir çözüme kapı aralamaya ne dersiniz?

Fethiye’de Konforu Yaşamanın Tam Zamanı!

Fethiye’nin en dikkat çeken bölgelerinden bir tanesine inşa edilen City Center Apartments sayesinde Marmaris, Göcek, Dalaman, Akyaka, Datça, Kalkan ve Kaş’ın ortasında bulunan bir coğrafyada yaşam sürme imkânı elde edebileceksiniz. Şehir merkezine oldukça yakın bir noktada bulunmasına ek olarak doğallık ve konforu da ayaklarınızın önüne sermesi bu projeyi ön plana taşıyor.

Fethiye’ye geliş ve gidişlerde kullanacağınız Dalaman Havalimanı’na yakın bir noktada bulunan bu proje şehrin karmaşasından kurtulmak ve nefes almak adına oldukça özel bir yer. Babadağ’ın ihtişamının gölgesinde yükselen bu proje bir yazlık daire satın alma sürecini tercih ettiğinizde size özel deneyimlere olanak sağlıyor. Üstelik yeni teleferiği kullanarak Babadağ’a çıkmak City Center Apartments sayesinde bambaşka bir heyecana dönüşüyor.

Türkiye’de döviz kurunun değişkenliği ile yabancı yatırımcılar için avantajların ortaya çıkması yatırımcılar için de fırsatları gündeme getiriyor. Fethiye’nin en güvenilir çözümlerinden biri olarak Tufanlar İnşaat ayrıcalıklarıyla yatırım yapmak sadece kârlılık değil güvenilir alışveriş olanaklarına da kapı aralıyor. Yılın 2 ayı dışında her gün güneşin tadını çıkarabileceğiniz bir ortamda bulunmak istiyor musunuz? O halde City Center Apartments ile konforu yakalamaya başlayabilirsiniz.