fbpx
image

Proje adı: Begonvil Sitesi

Fethiye’nin en keyif dolu projelerinden bir tanesi olan Begonvil Sitesi ile siz de kârlı bir yatırıma imza atmak ister misiniz? Tufanlar İnşaat ayrıcalıklarıyla yükselen bu projede beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak bir alternatife sahip olabileceksiniz. Kusursuzluğu yakalamanızı sağlayacak olan bu proje sayesinde siz de kârlı ve kaliteli bir yatırımdan faydalanma şansına kapı aralayın!

Fethiye’nin en başarılı gayrimenkul projelerinden olan Begonvil Sitesi gerek konumu gerekse sunduğu kaliteyle dikkatleri çekmeyi başarıyor. Yatırımcıların farklı ihtiyaçlarına cevap veren proje sıra dışı bir alternatif olmasıyla da beğeni toplamayı başarıyor. Fethiye’de oldukça merkezi bir noktada bulunan proje sizi yaşamın kalbinde bir hayata hazırlıyor.

Farklı İhtiyaçlara Yönelik Kusursuz Bir Proje

Farklılığı ön planda tutan yaklaşımıyla Tufanlar İnşaat her ihtiyaca cevap verecek bir anlayışla hareket etmeyi başarır. Bu yönüyle kaliteli bir deneyim sunarken yatırım standartlarını da daima en ideal seviyede tutar. İhtiyaçlarınıza uygun ve mimari detaylarıyla dikkat çeken projede sizi neler bekliyor?

Toplam 3515 m2 kullanım alanı ile gerçek bir yaşam alanı vat eden projede toplamda 40 adet daire bulunuyor. Dairelerin 20 tanesi 1+1 konseptindeyken diğer 20 adeti de 2+1 konseptiyle kusursuz bir yatırım fırsatı sunuyor. Yazlık daire kapsamında tasarlanan projelere çok geniş aileler dışındaki herkesin ilgi göstermesi bekleniyor.

Proje kapsamında lüks ve konforu hissettirmek amaçlanırken çocuk oyun alanları, yüzme havuzu ve güvenlik çözümleriyle konforu her anlamda sizlerle buluşturuyor. Üstelik projenin yakın zamanda tamamlanacak olması da yatırımcıların ilgisini çekmeyi başarıyor!

Şehrin Kalbinde Bir Yatırım İmkânı

Şehrin en ilgi çekici noktalarından birinde yer alan Begonvil Sitesi konforu hissettirmeyi hedefliyor. Ulaşım kolaylığı sağlaması kadar cazibe merkezlerine yakınlığı sayesinde her yatırımcının ilgi odağı olmayı da başarıyor. Projenin en özel yönlerinden biri Fethiye merkezine 5 km ve Çalış Plajı’na sadece 3 km uzaklıkta olması. Bu özelliği sayesinde proje yatırım yapmak isteyen herkesin bir numaralı alternatifi oluyor.

Marmaris, Göcek, Dalaman, Akyaka, Datça, Kalkan ve Kaş’ın tam ortasında bulunan bu projede yaşama kapı aralamanın keyfini fazlasıyla sürebileceğinizi unutmamalısınız! Likya Yolu ve Ölüdeniz gibi Türkiye’nin en ilgi çekici noktalarına yakınlığıyla bilinen projenin Tufanlar İnşaat tarafından tasarlanıyor olması da oldukça değerli. 

Merkezi konumu sayesinde Fethiye’de yazın en hareketli günlerinin keyfini sürebilirken Dalaman Havalimanı’na yaklaşık 60 km uzaklığıyla ulaşımı da kolaylaştırmayı başarır. Bu yönüyle hem iç hat hem de dış hatlardan gelecek misafirlerin Begonvil Sitesi’ne ulaşması oldukça kolaydır.

Lüks Mimari ile Kârlı Yatırım Olanağı

Begonvil Sitesi, butik ama özel bir proje olması nedeniyle Fethiye’nin en ilgi çekici alternatiflerinden bir tanesi. Mimari anlamda ince düşünülmüş bir proje olması kadar Fethiye’ye ve çevresine değer katan niteliklerinin de bulunduğundan bahsetmek gerektiğini unutmamak gerekir. 

Konfor, lüks, kalite ve çok daha fazlasını sunarken kazançlı olmasıyla da yoğun ilgi gören Begonvil Sitesi’nde yer almak sizin için büyük bir prestij olacak. Özellikle de kısa sürede kârlı bir yatırım yaptığınızın farkına varabileceğiniz Begonvil Sitesi sayesinde çeşitli fırsatlardan faydalanabileceksiniz.

Fethiye’nin en özel projesinde yerinizi almanın tam zamanı!

Proje Adı
Begonvil Sitesi
Konum
Çalış
Bitiş Tarihi
Tamamlandı
Daire Tipleri
1+1 ve 2+1