fbpx
image

Proje adı: Corner Villas

Fethiye’nin En Güzel Köşesine Yatırım: Corner Villas

Fethiye’de yatırım yapmak adına özel bir proje mi arıyorsunuz? O halde Corner Villas ile hem kârlı hem de avantajlı bir yatırım fırsatını değerlendirmeye ne dersiniz? 3 adet özel villadan birini seçerek sevdiklerinizle zaman geçirebileceğiniz enfes bir yaşam alanı tercihinde bulunabilirsiniz. Tufanlar İnşaat güvencesiyle Corner Villas ayrıcalıklarını yakalamanız mümkün!

Fethiye’nin Hisarönü bölgesinde şehrin tam kalbinde bir villaya sahip olmak herkes gibi sizin de en büyük arzunuz değil mi? Güzelliklerle iç içe olmanın yanı sıra doğallık ve kusursuzluğu da hissetmenizi sağlayacak olan bu villa projesini inceledikten sonra siz de çok beğeneceksiniz. O halde zaman kaybetmeden villanızı seçerek yatırımınızı yapabilirsiniz.

Corner Villas ile Fethiye’de Yaşama Kapı Aralayın!

Tufanlar İnşaat, Fethiye’nin en dikkat çekici çözümlerini sizlerle buluştururken kaliteden taviz vermez. Tasarımı, ihtiyaç odaklı özellikleri ve kalitesi sayesinde herkesin arzulayacağı bir villaya sahip olmanızı sağlar. Üstelik projede kullanılan detaylar da titizliğin açık bir göstergesidir. Siz de Corner Villas ile tam anlamıyla lüks bir yaşama kapı aralayabileceksiniz. Ancak bu projede neler olduğunu daha yakından incelemelisiniz!

Heyecan verici bir tatil deneyimi yaşamak istediğinizde Fethiye’nin Hisarönü bölgesi gerçek anlamda kaliteyi yakalamanızı sağlar. Bu noktada konumuyla fark yaratan projede toplam 3 villa olması sınırlı sayıda yatırımcıya hitap edilebilmesini sağlar. Ancak projenin gerçek anlamda kusursuzluğu sunması da lüksü arayanlar için villa yatırımı adına enfes bir fırsattır.  

550 m2, 410 m2 ve 440 m2 kullanım alanına sahip 3 farklı villa için toplam iç mekân 153 m2 olarak planlandı. Bu da villalar arasında iç mekân farklılığının olmadığını ancak dış alanda çeşitliliğin olduğunu gösterir. 16 m2 büyüklüğündeki teras/balkon ile yaz aylarının keyfini çıkarabilirken 28 m2 özel havuzda sevdiklerinizle zaman geçirmek mümkün. Tüm bunlara ek olarak ince işçilikle gerçekleşen inşa süreci ve kullanılan malzemelerin çok yüksek standartlarda olması projenin ne denli kaliteli olduğunu kanıtlıyor.

İç mekân ve kullanım alanı kadar villaların modern yaşam alanlarına da yakın olması dikkatleri çeken bir başka husus. Bu nedenle de size sadece kaliteye ulaşmak değil aynı zamanda yaşamın içinde olma fırsatı doğuyor. 

Fethiye’nin Güzelliklerini Keşfedin

Fethiye; Marmaris, Göcek, Dalaman, Akyaka, Datça, Kalkan ve Kaş’ın ortasında bulunarak birçok doğal güzelliğe komşuluk ediyor. Bu yönüyle tatil severlerin en çok tercih ettiği noktalardan biri olma özelliğine sahip. Siz de proje yatırımınız ve kalite odaklı seçiminizle dikkatleri üzerinize çeken bir projede bulunmak mı istiyorsunuz? O halde yapmanız gereken sadece şehir merkezine çok yakın bir noktada bulunan Corner Villas ayrıcalıklarını yakalamak olacak.

Fethiye’nin birbirinden özel güzelliklerini keşfe çıkarken civar bölgelerin de sizi cezbedeceğini unutmamalısınız. Ölüdeniz, Babadağ ve daha pek çok nokta Corner Villas tercihinde bulunmanız için çok özel nedenler! Bunun yanı sıra Likya Yolu gibi cazibe merkezlerini de keşfederek size özel bir deneyim yaşama imkânına sahip olabileceksiniz. O halde fırsatların neler olduğuna bir göz atarak siz de nihai kararınızı vermelisiniz!

Fethiye gibi çok özel bir bölgede yatırım yaparken Türkiye’nin de yatırım için ideal bir nokta olduğunu kesinlikle unutmamalısınız. Neden mi? Döviz hareketliliğinin daima olduğu Türkiye’de yabancılar için uygun fiyata gayrimenkul satın almak mümkün. Üstelik yatırımları yaptıktan sonra vatandaşlık hakkı elde etmenin de avantajlarını elde edin. Fethiye’nin en özel bölgelerinden biri olan Hisarönü’nde Corner Villas ayrıcalıkları sizi bekliyor.

Fethiye’nin en sağlam projesinde yatırım yapmak için vakit kaybetmeyin!