Tufanlar İnşaat’ın en özel projelerinden biri olan Hayat Sitesi ile kusursuz bir yatırım mümkün!

Fethiye’nin en sağlam zeminine sahip bölge olan Taşyaka’da yükselen bu proje kusursuz bir yatırım fırsatı kadar doğal güzellikler ve manzara konusunda da beklentilerinizi karşılamayı başarıyor. Huzur ve sükûneti arayanlar için ideal olan bu projede sosyal alanlara yakınlığın ayrıcalıklarını yaşayabileceksiniz. 

Doğayla iç içe olması ve Fethiye’nin güzelliklerini yaşamanıza olanak sağlaması Hayat Sitesi projesini özel kılıyor. Farklı amaçlarla Fethiye’de yatırım yapmak isteyenler için kusursuzluğu vaat eden bu proje sayesinde ister kendiniz için ister ticari amaçlarla yatırımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sosyal alanlara yakınlığı, işçilik kalitesi ve kusursuz bir proje olması Hayat Sitesi’nde yatırım yapmak için birkaç geçerli neden olacak.

Farklı İhtiyaçlara Cevap Verecek Harika Bir Proje

Fethiye/Taşyaka’da yükselen bu proje 1617 m2 kullanım alanı, 2 blok ve 27 dairesi ile yatırım için ilgi çekmeyi başarıyor. 1+1 ve 3+1 olarak planlanan daireler farklı ihtiyaçlara cevap verecek şekilde tasarlandı. Dairelerin ihtiyaçları karşılaması kadar projede bulunan yüzme havuzu, peyzaj planlaması, asansör ve intercom sistemler lüks bir tasarıma işaret ediyor. Üstelik ısı ve su yalıtımının da kusursuz bir şekilde uygulanmasıyla Hayat Sitesi yaşamın merkezi olacak!

En kaliteli malzemeler kullanılarak Mayıs 2023’te tamamlanması planlanan projenin iç tasarımında tercih edilecek her detay yatırım yapmanız adına geçerli bir neden daha yaratıyor. Projede yaşam sürmeye başladığınız zaman her detayın en kaliteli malzemeler kullanılarak tamamlandığını görebileceksiniz. Üstelik bölgede gerçekleştireceğiniz yatırımlarınızla 

Fethiye’nin En Özel Projesi Sizinle Buluşmayı Bekliyor

Taşyaka mahallesinde yükselen bu harika projeyle gayrimenkul yatırımlarınızı en kaliteli seviyeye taşımaya ne dersiniz? Fethiye’nin bütün güzelliklerini keşfedeceğiniz projemizde size özel seçenekler kadar çevredeki güzellikleri keşfe çıkmak da çok değerli olacak. 

Marmaris, Göcek, Dalaman, Akyaka, Datça, Kalkan ve Kaş’ın tam ortasında bulunan Fethiye’de olmak yazın keyfini çıkarmanızı sağlayacak. Üstelik çevrede bulunan Likya Yolu ve Ölüdeniz plajı gibi güzellikleri keşfetmek için kısa yolculuklar yapmanız yeterli. Çalış Plajı’na 5 km ve Ölüdeniz’e 10 dakikalık yürüme mesafesindeki Hayat Sitesi; şehir merkezine 1 km, market ve restorana 1 km ve hastaneye sadece 3 km uzaklıkta. Konforlu bir yaşam için ihtiyaç duyduğunuz her detayı sizlerle buluşturacak olan projenin Dalaman Havalimanı’na uzaklığı ise sadece 60 km.

Fethiye’de Yatırım Yapmanın En Kazançlı Yolu

Hayat Sitesi ile yatırım yaparken kazançlı olmak sizin için kaçınılmaz. Yıl boyunca milyonlarca turistin tercih ettiği bir merkez olan Fethiye’de yatırımınızı yaparken hem gayrimenkulünüzün kısa sürede değerleneceğini hem de çok yüksek kira getirisi elde edebileceğinizi unutmamalısınız. Günlük kiralık fırsatlarının yanı sıra uzun süreli kiralamalarda da Fethiye’nin en başarılı projesi olan Hayat Sitesi size ayrıcalıklar sunacak!

Türkiye’de döviz kurunun hareketliliği ile yabancıların Türkiye’de yatırım tercihlerini şekillendirmesi Fethiye’yi oldukça özel kılıyor. Talebin günden güne arttığı Fethiye’de yabancıların tercih ettiği seçeneklere uygun fiyatlarla ulaşmak mümkün. İster yerli ister yabancı bir yatırımcı olarak fırsatları değerlendirme imkanına sahip olabileceksiniz. Üstelik yabancı yatırımcılar için T.C. vatandaşlığı fırsatlarının da bulunduğunu unutmamalısınız.

Alternatif çözümleriyle ve her yatırımcı için kaliteli seçenekleriyle dikkat çeken bu projede yer almak oldukça avantajlı! İster satın aldığınız gayrimenkulü kendiniz kullanın ister kira getirisiyle kazanç elde edin. Tercih edeceğiniz her alternatif size daha büyük getiriler sunacak. Tufanlar İnşaat garantisiyle çok özel bir projede yer almanın tam zamanı!

Fethiye’nin en sağlam projesinde yatırım yapmak için vakit kaybetmeyin!