fbpx
image

Proje adı: Pınara Residence

Tufan Pınara Villas ile Yatırımda Doğru Tercih!

Doğallığı fazlasıyla hissedebileceğiniz bir proje mi arıyorsunuz? Tufan Pınara Villas sayesinde sadece bir yaşam alanına değil aynı zamanda kusursuz yatırım imkânlarına da kapı aralayabileceksiniz. Her anlamda kusursuz bir seçenek olan Tufan Pınara Villas sayesinde beklentilerinize uygun bir yaşam alanına kapı aralayın!

Bir villaya sahip olmanın ötesinde alternatiflerle buluşmanızı sağlayan Tufanlar İnşaat, yatırım konusunda standartların ötesine ulaşmanızı sağlar. Bu bağlamda tüm yönleriyle ihtiyaç odaklı bir sonuç elde etmek mümkün olacaktır. Ölüdeniz’in yanı başında bulunan birbirinden özel projelerden biri sayesinde villa deneyimini yaşamak tam size göre bir çözüme dönüşecek!

Fethiye’nin Kalbinde Villa Deneyimini Yaşayın

Tatilini Fethiye’nin Hisarönü bölgesinde geçirmek isteyen ve burada yatırımlar da yapmak isteyen biri misiniz? O halde sizin için pek çok alternatif var. Ama Tufan Pınara Villas bu konuda fark yaratan alternatiflerden sadece bir tanesi. 

Toplamda 6 farklı villa tasarımıyla hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeyi hedefleyen bu proje lüks bir yaşam alanına sahip olmanız açısından oldukça değerli. Yatırımcılar için kârlı ama bir o kadar da kaliteli bir yaşam alanı sağlayan projede her bir villanın kullanım alanı 470 m2 bu nedenle de geniş bir alana sahip. İç mekâna bakıldığında 237 m2 alanın olması geniş ve ferah bir çözüm arzu edenler için ideal.

Teras/balkon kısmı ise 50 m2 büyüklüğünde ve yazın keyfini çıkarmak adına çok özel bir çözüm sağlıyor. Üstelik projede kullanılan malzemeler ve kaliteli işçilik her yatırımcı için fark yaratmaya devam ediyor. Her villanın ön kısmında bulunan 28 m2 büyüklüğündeki özel havuz aile içinde yaz deneyimini yaşamak adına etkileyici. Aracınız için tasarlanan park alanı da konforlu bir yaşama kapı aralamanızda özel bir detay olmayı başarır.

Konumu itibarıyla modern yaşama çok yakın bir noktada bulunan bu villa projesi doğallığı da fazlasıyla hissettiriyor. Özellikle de çam ormanları içerisinde bulunması Tufan Pınara Villas konusunda ihtiyaç odaklı bir çözüme olanak sağlıyor. Size sadece kusursuzluğa kapı aralamak kalıyor.

Fethiye’nin En Özel Noktasına Yatırım Fırsatı

Fethiye; Marmaris, Göcek, Dalaman, Akyaka, Datça, Kalkan ve Kaş’ın ortasında bulunarak birçok doğal güzelliğe komşuluk ediyor. Bölgenin güzelliklerle dolu olması kadar yakınlarında bulunan cazibe merkezlerinin de yatırımcıların ilgisini çekmesi çok değerli. Bu nedenle de dikkat etmeniz gereken tek şey aldığınız yatırım kararının ihtiyaçlarınıza ne denli cevap veriyor olması!

Tufan Pınara Villas kusursuz bir yatırım olarak kabul edilirken yatırımcılar açısından kârlılığı da ön plana çıkarıyor. Yatırımından kısa sürede kazanç elde etmek isteyen ya da yatırım konusunda kârı değil ailesiyle kusursuz bir yaşam alanını elde etmeyi arzulayan herkes için bu villa projesi bir başka olacak.

Ölüdeniz, Likya Yolu, Kelebekler Vadisi ve Babadağ gibi her biri çok değerli noktalara yakın olan villa projesi aynı zamanda konforlu bir alan da vadediyor. Üstelik projeye yatırım yapmayı arzu eden yatırımcıları Tufanlar İnşaat’ın fırsatlarıyla tanışma heyecanı bekliyor. Siz de beklentilerinizi gerçek anlamda karşılayacak bir çözüm arayışındaysanız şehrin yanı başında yükselen projede yer alabilirsiniz. 

Türkiye’de yatırım yapmanın avantajlı bir fırsat olarak dikkat çektiği her yatırımcının kabulü olan bir gerçek. Siz de bu konuda en ideal sonuçları yakalarken Pınara Villas ile avantajlı fiyatları yakalayabileceksiniz. Özellikle de döviz hareketliliği nedeniyle daha uygun fiyata kaliteli bir yaşam alanına sahip olmanız mümkün. O halde yabancı bir yatırımcıysanız Türk vatandaşlığı elde edebileceğiniz yatırımlarınızı hayata geçirmeye başlayın!