fbpx
image

Proje adı: Odssey Residence

Odyssey Residence ile Harika Bir Yatırım

Tufanlar İnşaat ile Fethiye bölgesinin en dikkat çekici projelerinden bir tanesinde yer almak ister misiniz? Kalite, ihtiyaç odaklılık ve kusursuzluk dendiğinde akla gelen ilk seçenek olan Odyssey Residence sayesinde lüksü hissetme imkânına sahip olabileceksiniz. İyi düşünülmüş projesi, dikkat çekici konumu ve her anlamda başarılı mimarisiyle siz de bu projede yer almayı arzu edeceksiniz.

Doğallık ve modern yaşamın bir arada olmasıyla farkını hissettirmeyi başaran bu kaliteli projenin muadilleri ile kıyaslandığında değeri oldukça fazla. Projede yatırımcıların düşünülmesiyle hazırlanmış her bir detay kaliteyi ön plana çıkarmayı sağlıyor. Üstelik yatırımcıların kafasında soru işaretine yer olmadan hedefledikleri projelere sahip olabilmeleri de mümkün oluyor. Siz de Tufanlar İnşaat tarafından titizlikle hazırlanan bir projeyi tercih ederek kaliteyi zirvede yaşayabileceğiniz bir yatırıma kapı aralayın!

Deniz Manzaralı Bir Projeye Yatırım Yapın

Ege Bölgesi’nin en özel noktalarından bir tanesinde yükselen Odyssey Residence, 29 adet süit ile yatırımcıların ihtiyacını karşılıyor. Projede bulunan her bir nokta lüks ve konfor dikkate alınarak tasarlandığından burada konaklamak isteyenler için ciddi fırsatlar sunuyor. Bir butik otel olarak tasarlanan yapı yatırımcıların yüksek oranda kârlılık elde edebilecekleri projeler arasında yer alıyor. 

Fethiye’de yaşama olanak tanırken aynı zamanda ticari bir girişimin de ön ayağı olan bu proje sayesinde siz de hayallerinize bir adım daha yaklaşabileceksiniz. Üstelik projenin tamamlanmış olması yatırıma hazır bir tesis olarak kabul edilmesini sağlar. Size de sadece ideal bir çözümle kusursuzluğu yakalamak kalır. 

Projede bir butik otelde bulunması gereken yetişkin havuzu, çocuk havuzu, ortak kullanım alanları ve diğer pek çok seçenek var. Otel konseptinde kullanıldığında konumu itibarıyla da çok ilgi görecek bir alternatif olması projenin değerini arttırmayı başarır. Bu çerçevede yatırımlara yön vermek isteyen kimseler açısından kusursuzluğa ulaşmak mümkündür.

Mimari anlamda hem çevre hem de insan yaşamı düşünülerek gerçekleştirilen proje çevresine değer katan bir seçenek olarak dikkat çeker. Bu nedenle de Odyssey Residence standartların ötesinde bir alternatif olarak pek çok yatırımcının ilgisini cezbeder. Kaliteyi ön plana çıkaracak bir alternatif olması kadar kârlılığı da ön planda tutması bu projeye dair en özel detaylar arasında!

Fethiye’nin En Kârlı Yatırımı Sizi Bekliyor

Fethiye’de kârlılığıyla dikkatleri çeken bir yatırımdan fayda sağlamak mı istiyorsunuz? O halde yapmanız gereken sadece Odyssey Residence ile size uygun bir yatırıma olanak tanımak olmalı. Her yönüyle düşünülmüş bir proje olarak Tufanlar İnşaat’ın size sunduğu bu projeyi daha yakından değerlendirmeye başlayın.

Proje, A’dan Z’ye düşünülmüş olması, konumu ve kalitesi bağlamında tam puan almayı başaran proje modern bir mimariye sahip olmasıyla da özeldir. Bu çerçevede yatırımcıların en ufak bir tereddüt yaşamadan tercih edebilecekleri bu projeyi siz de bir seçenek olarak değerlendirmeye ne dersiniz?

Türkiye’nin son dönemde yatırımcı çeken bir merkez olarak kabul edilmesi pek çok kimse tarafından olumlu karşılanmıştır. Bu doğrultuda Odyssey Residence, hem döviz hareketliliği nedeniyle ucuz hem de Türk vatandaşlığı elde etme fırsatlarıyla beklentilere cevap verecek bir alternatif olur. Siz de tüm bu ayrıcalıkları yakalamak istiyorsanız Tufanlar İnşaat ile mutlaka kaliteli bir çözüme odaklanmalısınız. 

Fethiye bölgesinin gözde bir mekân olması sayesinde dikkat çeken bu projeyi tercih etmenin avantajlarını yakalayın. Fethiye; Marmaris, Göcek, Dalaman, Akyaka, Datça, Kalkan ve Kaş’ın ortasında bulunarak birçok doğal güzelliğe komşuluk ediyor. Bu da bölgenin yatırımcı standartlarını arttırıyor.