fbpx
image

Proje adı: Modern Life Villas

Modern Life Villas ile Modern Bir Yaşam

Fethiye’nin en özel noktalarından birinde modern bir yaşama sahip olmak ister misiniz? Modern Life Villas, kaliteli tasarımı ve iyi düşünülmüş detayları sayesinde sıra dışı bir villa projesi olmayı başarıyor. Doğal güzelliklere yakınlığı ve daha pek çok alternatifle buluşmanızı sağlaması Modern Life Villas konusunda elinizi güçlendiriyor. Size sadece kaliteli bir yaşama kapı aralamak kalıyor. 

Sahip olmak istediğiniz villanın sadece modern değil aynı zamanda lüks çözümler sağlamasını da istiyorsanız size özel alternatifleri değerlendirmeye başlamalısınız. Özellikle de geniş kullanım alanı ve ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap veren özellikleriyle modern yaklaşımlara sahip olun. İyi seçilmiş lokasyonu ve diğer pek çok özelliği sayesinde Modern Life Villas size çok iyi bir yatırım fırsatı sunacak!

Mimarisiyle dikkat çekici özellikler gösteren bu villa projesi sevdiklerinizle zaman geçirmenin de en ideal çözümlerinden bir tanesi. O halde projenin tasarımı esnasında nelere dikkat edildiğine daha yakından göz atmaya ne dersiniz? 

Modern Villas Çözümleri Sizlerle Buluşmayı Bekliyor!

Fethiye’nin Çalış bölgesinde yükselen villa projesi ile size özel bir alana sahip olabileceksiniz. 14 farklı villa sayesinde yatırım kararınızı alırken hiçbir kafa karışıklığı yaşamayacaksınız. Üstelik tercih ettiğiniz çözümlerden de maksimum manada fayda elde edebileceksiniz. 

4400 m2 kullanım alanına sahip villa projesinde 3 farklı seçenekten söz etmek mümkün! 159 m2, 184 m2 ve 289 m2 olmak üzere 3 farklı villa tipi bulunurken 3+1, 4+1 ve 6+1 gibi alternatiflere olanak tanınması söz konusu. Villa seçeneklerinin çok ciddi boyutlarda olması sayesinde her ihtiyaca cevap verecek çözümlere ulaşmak mümkün. 

Şehir merkezinden sadece 3 km uzaklıkta bulunan bu villalar plaja da sadece 350 metre mesafede. Bu da bölgenin en kaliteli noktalarından bir tanesine konumlandıklarının apaçık göstergesi. Siz de Modern Life Villas ile ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap vermek ister misiniz? O halde 2016 yılında tamamlanan ve yatırımcılarına kazandıran bu villalar arasından siz de seçiminizi yapmalısınız.

Farklı ihtiyaçlara cevap veren kusursuz villalarda sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirmenin ayrıcalıklarını yaşayabileceksiniz. Özellikle de özel havuzunuzda ve kullanım alanınızda yaşayacağınız anlar sizin için kalitenin zirve yapmasına da olanak tanıyacak. O halde zaman kaybetmeden harekete geçmeye ne dersiniz?

Fethiye’nin En Özel Bölgesine Yatırım

Fethiye; Marmaris, Göcek, Dalaman, Akyaka, Datça, Kalkan ve Kaş’ın ortasında bulunarak birçok doğal güzelliğe komşuluk ediyor. Bölgenin cezbedici bir nokta olması burada zaman geçirmek isteyen herkes için ciddi fırsatları da beraberinde getiriyor. Size sadece kaliteli bir deneyimle hareket etmek kalıyor. Kusursuz bir çözüm ve sıra dışı deneyim için Fethiye’de Çalış bölgesindeki bu projede siz de yerinizi almalısınız.

Dalaman Havalimanı’na oldukça yakın olması bir yana Likya Yolu, Kelebekler Vadisi, Çalış Plajı, Ölüdeniz ve Babadağ gibi pek çok güzelliğe komşu olması Modern Life Villas ile alakalı mutlaka bilinmesi gereken detaylar arasında. Siz de bu konuda ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap vererek konforu maksimum seviyede yaşamak ister misiniz? O halde zaman kaybetmeden proje detaylarına göz atabilir ve size özel bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Projenin kusursuzluğu bir yana Türkiye’nin yatırım yapma konusunda maksimum fayda elde edebileceğiniz bir ülke olmasını da değerlendirmelisiniz. Türk vatandaşlığı elde etmek isteyen yabancılar ve uygun fiyatlarla kur farkını lehine kullanmayı arzu eden yatırımcılar için Fethiye vazgeçilmez bir lokasyon. Size sadece bu noktada kaliteli zaman geçirmenin keyfini sürmek kalacak!