fbpx
image

Proje adı: City Blue Apartments

Çalış Plajı’nın Yanı Başında Yükselen Kusursuzluk: City Blue

Tufanlar İnşaat güvencesiyle yükselen yeni projede yerinizi almaya hazır mısınız? Fethiye Çalış Plajı’na çok yakın bir noktada bulunan eşsiz bir proje olan City Blueya yatırım yaparak kârlı ve avantajlı bir deneyim yaşayabileceksiniz. Her anlamda kusursuzluğu sağlayan bu projenin size özel fırsatlar sunduğunu kesinlikle unutmamalısınız. Şimdi hazırsanız proje detaylarına daha yakından bir göz atalım!

City Blue 1085 m2 alan üzerine kurulu özel ve toplu kullanım alanlarıyla dikkat çeken alternatiflerden bir tanesi. Projenin geniş bir kullanım alanına sahip olması kadar 1+1 ve 2+1 seçenekleriyle 20 farklı daireyi barındırır. Kendine has mimari ile tasarlanan projeyi özel kılan en önemli yönü ise Çalış Plajı’na sadece 2 km uzaklıkta bulunması. 10 adet 1+1 ve 10 adet 2+1 dubleks daireden oluşan bu kusursuz projede yer almanın ayrıcalıkları sizleri bekliyor. City Blue projesinde bulunan 1+1 daireler 51 ile 56 m2 arasında değişen boyutlara sahip olacak. 2+1 daireler ise 102 ile 125 m2 arasında olacak!

İnşaatına Ağustos 2022 itibarıyla start verilecek olan projenin 31 Aralık 2023te tamamlanması planlanmaktadır. Bu sayede projenin yatırımcılar için kısa sürede teslim alınabilecek harika bir alternatif olarak değerlendirildiğini vurgulamakta fayda var. Tufanlar İnşaat güvencesini hissedeceğiniz bir yatırım için harekete geçmenin tam zamanı!

Fethiyenin En Özel Noktasında Yatırım

City Blue her yönüyle kalite ve kusursuzluğu sağlarken sadece mimari özellikleriyle ön plana çıkmıyor. İç tasarımında kullanılan malzeme, güneş enerjisi, yerden ısıtma sistemleri ve klima gibi olmazsa olmazlarla da projenin kalitesi bir kez daha ortaya çıkıyor. Teknolojiden maksimum manada faydalanılan projenin bu konuda son sistemleri yatırımcıların kullanımına sunduğu görülüyor.

Isı ve su izolasyonunun titiz bir şekilde yapılacağı projede bu konuda hiçbir problemle karşı karşıya kalınması beklenmiyor. Özellikle de inşaat esnasında kullanılan kaliteli tuğla ve kiremitle projenin her anlamda sağlamlığı sunması mümkün. Çevreci ve kaliteli bir yaşam alanı inşa etmek istediğinizde Fethiyenin en özel projelerinden biri olan City Blue tercihinde bulunabileceksiniz.

Yatırım için Özel Bir Seçenek!

Türkiyede yatırım yapmanın gün geçtikçe kârlı ve avantajlı bir noktaya ulaştığı düşünüldüğünde City Blue gittikçe artan bir öneme sahip olacak. Neden mi? Çünkü projenin konumu sıra dışı bir seçenek sunması açısından oldukça dikkat çekiyor. Dalaman Havalimanı’na 60 km, şehir merkezine 6 km, hastaneye 2,5 km, Çalış Plajı’na 2 km ve markete 300 metre yakınlığıyla projenin her ihtiyacınıza cevap vermesi mümkün! Peki, fırsatlar bununla sınırlı mı?

Projenin Fethiye ve Çalış Bölgesinde yer alması kârlılığı sağlayacak en önemli konulardan bir tanesi olarak kabul ediliyor. Özellikle Ölüdeniz, Kelebekler Vadisi, Babadağ ve Likya Yolu gibi cazibe merkezlerini sınırları içerisinde barındıran Fethiye doğal ve kültürel güzellikleri sunuyor. Dünyanın her noktasından Fethiyeyi görmeye gelen insan sayısının milyonu aştığı biliniyor. Turistik anlamda tam anlamıyla bir merkez olan bu eşsiz nokta Çalış Plajı’yla da bambaşka özelliklere sahip oluyor. Çalış Plajı masmavi suları ve altın sarısı kumları sayesinde dikkatleri üzerine çeken bir seçenek olmayı başarıyor. Bu yönüyle de plaj City Blue sakinleri için çok özel oluyor.

City Bluenun konumu itibarıyla dikkat çekici olması kadar Türkiyede yatırım fırsatlarını sağlaması da oldukça önemli! Türkiyede gayrimenkul satın almanın hem uygun fiyatlı hem de avantajlı olmasının ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz. Özellikle de Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığı fırsatları sağlaması City Blue konusunda dikkatleri çekmeyi başarır. Siz de Tufanlar İnşaat güvencesiyle kaliteli bir yatırımın keyfini çıkarmaya ne dersiniz?

Fethiye’nin en sağlam projesinde yatırım yapmak için vakit kaybetmeyin!