fbpx
image

Proje adı: Çalış City Apartments

Çalış City Apartments ile Yaşama Bir Adım Daha Yakın!

Fethiye’nin en özel noktalarından birinde Çalış City Apartments ile size özel bir fırsatı yakalamaya ne dersiniz? Yatırım imkânlarını maksimum seviyeye taşırken aynı zamanda kalite odaklılığı da yakalamak mümkün olacak. O halde Tufanlar İnşaat tarafından tasarlanmış enfes bir projeyi tercih edebilirsiniz. Size özel bir alanda yaşama ulaşmak bir başka olacak!

Fethiye’nin görkemli bir lokasyon olması kadar yeni projelerle birlikte adeta yaşamın merkezine dönüşmesi de dikkatleri çekmeyi başarıyor. Bu yönüyle Fethiye’de kaliteli bir yaşama kapı aralamak istiyorsanız Tufanlar İnşaat’ın projelerini değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Mimari anlamda farkını hissettirecek olan bu harika projeler yaşama dokunacak özelliklere de sahip. Size sadece kusursuzluğu elde etmenizi sağlayacak bir çözüme ulaşmak kalacak!

Çalış City Apartments ile Kusursuzluğu Elde Edin!

İnce düşünülerek tasarlanmış bir proje ile her noktada kaliteye ulaşmak mı istiyorsunuz? O halde yapmanız gereken sadece bu projede kullanılan detaylara bir göz atarak size özel yaklaşımların keyfini çıkarmak. Şimdi hazırsanız Tufanlar İnşaat tarafından tasarlanan bu projede sizi nelerin beklediğine yakından bir göz atalım!

20 farklı modern apartman dairesi ile yatırımcılar için göz kamaştıracak bir seçim mümkün. Özel olarak tasarlanan mimarisi ve yaşama dokunacak özellikleri sayesinde bu projeyle Fethiye’nin büyün güzelliklerine komşu olabileceksiniz. Şehrin adeta kalbinde bulunan bu harika noktadan deniz kenarına yürümek sadece 5 dakika! Üstelik pek çok market, resoran ve mağazaya ulaşmak içinse 2 dakikalık yürüyüş yeterli oluyor.

1300 m2 kullanım alanına sahip bu harika projede farklı tarzlara sahip alternatif dairelere sahip olabilirsiniz. Dairelerin tamamında kullanılan kaliteli malzeme ve ince işçilik sayesinde standartların zirveye ulaşması söz konusu oluyor. Üstelik güneş paneli ve ısı yalıtımı gibi çevreci çözümler de projenin değerini arttırmayı başarıyor. Çalış Plajı’na yürüme mesafesinde olması nedeniyle dikkat toplayan bu proje her türden ihtiyaca cevap verecek bir alternatif olma özelliği de taşıyor.

Ortak kullanım alanları, iyi düşünülmüş peyzaj düzenlemesi ve diğer pek çok detayıyla yatırımcı çeken bu projede siz de yerinizi almak ister misiniz? O halde vakit kaybetmeden kusursuzluğa kapı aralamalısınız!

Bölgenin En Özel Projelerinden Biri: Çalış City Apartments

Fethiye; Marmaris, Göcek, Dalaman, Akyaka, Datça, Kalkan ve Kaş’ın ortasında bulunarak birçok doğal güzelliğe komşuluk ediyor. Bölgede zaman geçirmek ve bir yaşam alanına sahip olmak isteyen hemen herkes gibi siz de kalite ve kusursuzluğu mu tercih ediyorsunuz? O halde Çalış City Apartments ile sizi bekleyen ayrıcalıkların neler olacağına bir göz atmanız şart!

Dalaman Havalimanı, Likya Yolu, Ölüdeniz, Babadağ ve daha pek çok cazibe merkezine çok yakın bir noktada olan projenin hem doğal hem de modern yaşamla iç içe bir fırsat sunduğunu söyleyebiliriz. Öte yandan lüks mimarinin turistik cazibe merkezlerine yakın olması da beklentilere karşılık verecek enfes bir detay. Siz de bu konuda ideal bir projede yer almanın avantajlarını yakalayabilirsiniz.

Türkiye’nin her geçen gün bir cazibe merkezine dönüştüğü düşünüldüğünde Çalış City Apartments’ta yatırım yapmak da oldukça avantajlı. Özellikle de yabancılar tarafından Türk vatandaşlığı elde etme ve uygun fiyatla Türkiye’de mülk sahibi olma fırsatlarının bulunması Tufanlar İnşaat projelerini değerlendirmeyi özel kılıyor. Siz de bu konuda ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap vermek adına kusursuzluğu yakalayabilirsiniz.

Döviz fiyatlarındaki hareketlilik sonrasında yaşanan fiyat ayrıcalıklarını değerlendirmek için Tufanlar İnşaat projelerinde daha yakından bir göz atmalısınız.